V sobotu 5.2.2011 se dva ridenďácké páry, Viktor Skořepa a Dominika Boguajová a Adam Kolinger a Kateřina Odehnalová zúčastnili své první párové soutěže ve společenských tancích ve Skutči. Pod vedením svého trenéra Ríši Boguaje dosáhli Viktor s Dominikou na 3. místo v kategorii Děti 1 a Adam s Katkou na místo 4.
Děkujeme za dobrou reprezentaci Ridenda a přejeme mnoho dalších úspěchů!

V sobotu, 12.2.2011 se Ridendo se šesti choreografiemi účastnilo soutěže M Style Dance Třebíč. Nejúspěšnější skupinou byly Žabičky, které vybojovaly dvě prvá místa - za nové vystoupení Snění a vystoupení Country frogs. 2. místo vybojovali v hlavní věkové kategorii naše juniorky s vystoupením Avatar. S dalším vystoupením Baseball dance získali ještě 5. místo. Přípravkové Veverky s vystoupením Zázrak lásky získaly 4. místo se získanými 336 body (2. místo získalo vystoupení s 338 body a 3. místo se 337 body - prostě "o fous" ). Nejmladšími členy naší výpravy byly Koťátka, které se umístily se svou Citrónkovou ralley na krásném 5. místě z 9ti souborů.
Všem dětem děkujeme za výbornou reprezentaci klubu a Hlinska.

V neděli 12.12.2010 se skupina Cheerleaders, jako jediná z Ridenda, zúčastnila soutěže v nedaleké Chrasti.
S vystoupením Baseball dance, v kategorii disco, získala 1. místo a s novým vystoupením - Avatar, které zde mělo svoji premiéru, vybojovala krásné 2. místo.


V pátek 3.12. 2010 jsme se v hojném počtu sešli ve Skirestaurantu v Hlinsku, abychom alespoň zčásti nasáli atmosféru blížících se Vánoc a zapomněli alespoň na chvilku na předvánoční stres, práci, školu.
Co více si přát a co více psát. Vždyť každý ví...
Bylo to moc super, chtěla bych poděkovat všem, co se podíleli na přípravě, zvláště pak Jirkovi, Lence a holkám Volfovým. Dále bych chtěla vyjádřit velké díky Standovi Černému, který ozvučil celý sál a celý večer nás bavil nejen zpěvem, ale i soutěžemi. Velký obdiv mají všichni ti, kteří podpořili dobrou atmosféru svými maskami, které doma pečlivě vyráběli. Byli jste všichni moc krásní a doufáme, že příští rok akci úspěšně zopakujeme!

V sobotu 21. srpna, v kapli litomyšlského zámku, řekla své "ano" členka hlavního dospělého souboru TS Ridenda, Pavla Vodová, svému již manželovi Davidovi Vyhnálkovi.

TS Ridendo přeje novomanželům Vyhnálkovým hodně štěstí na cestě společným životem, lásku, radost a vzájemnou toleranci.
Ve fotogalerii naleznete první fotografie z tábora. MP
Školní rok utekl jako voda a s ním i desátá taneční sezóna tanečního studia Ridendo.
Letošní sezóna byla mimořádně úspěšná, získali jsme řadu ocenění na soutěžích a zažili jsme i spoustu zážitků mimo taneční parket - na fanklubových hrách.
Jak už to bývá, přišel konec a je třeba se s ním patřičně rozloučit, abychom se mohli celé prázdniny zase těšit, až se sejdeme na táboře a celý běh začne od začátku.
V pátek jsme se tedy naposledy v tomto školním a zároveň i tanečním roce sešli ve Skirestaurantu Hlinsko a patřičně jsme si užili naše poslední setkání. Dále jej nebudu popisovati, protože fotografie ve fotogalerii jsou značně vypovídající

Jenom bych chtěla poděkovat lidem, kteří výrazně přispěli k dokonalosti akce. Chtěla bych poděkovat tedy panu Standovi Černému a jeho dceři Simče, kteří báječně rozjeli naše společné setkání již od samého začátku. Báječně nám zazpívali, postarali se o veškerou techniku spojenou s hudbou, dodali na akci karaoke a prostě nás od večera až do noci skvěle bavili!
Moc velký díky oběma, jste vážně super!

V sobotu 5.6.2010,  Žabičky se svými vystoupeními Country frogs a Malé kotě oživily dětský den ve Rváčově.
Počasí nám přálo, a tak si holky vyzkoušely tančit na travnatém parketu pro malé i velké diváky.

V sobotu 29.5.2010, v odpoledních hodinách, TS Ridendo vystoupilo v Domově seniorů Drachtinka.
Uvedlo krátký ucelený program dětských a juniorských vystoupení a ukázky latinskoamerických a standardních tanců v podání Jakuba Kopeckého a Edity Mackové.
Program sklidil u diváků úspěch a i my doufáme, že zde za rok budeme opět moci představit kus naší práce a podělit se o radost z tance s ostatními.


V sobotu 22.5.2010 se všechny skupiny přípravky a skupina juniorek zúčastnily poslední letošní taneční soutěže - v Týništi nad Orlicí.

Soutěž se konala v týnišťském kulturáku - v divadelním sále. Trochu nás zaskočily soutěžní kategorie, které po našem přihlášení byly různě promíseny, a tak například nakonec soutěžily všechny kategorie "profi souborů" dětí do 10 let společně, bez rozdílu stylu tance... Tím pádem soutěžily naše Žabičky sami proti sobě a navíc ještě proti Veverkám... :o)

Nakonec jsme s vystoupením "Country frogs" přivezli 1. místo, se "Zpěvem rostlin" místo 2. a Pomáda obsadila bronzovou příčku v této soutěži.
Juniorky se svým "Baseball dance" vybojovaly krásné 2. místo.
Veverky se svým "Uvaříme kašičku" se staly nejmladším přihlášeným souborem a přivezly si krom nových zkušeností i něco na zub.

V sobotu 15.5.2010 jsme se zúčastnili nepostupové soutěže Poupata 2010, v Heřmanově Městci a přivezli jsme 3 zlatá místa a jedno stříbrné!
Na prvním místě se umístily juniorky se svým Baseball dance, v kategorii disco, na dalším prvním místě, tentokráte v kategorii dětí do 9 let – výrazový tanec, se umístlily Žabičky se svým Zpěvem rostlin. Zlatý pohár vybojovali i naši nejmenší – skupina Koťátka, která se svým vystoupením „Uvaříme kašičku“ roztleskala celé publikum. V kategorii děti do 9 let disco, se na stříbrné příčce umístilo vystoupení Žabiček – Country frogs. Veverky se svojí Pomádou soutěžily ve stejné kategorii jako Žabičky se Zpěvem rostlin a zatím nevíme jejich přesné umístění.
 

Je to již deset let od založení TS Ridendo při MMK v Hlinsku. Za tu dobu si Ridendo dokázala vybudovat respekt a stalo se nejúspěšnějším souborem v plesových choreografiích v současnosti. Od svého vzniku se stalo třikrát mistrem ČR a to v letech 2002, 2005 a 2009, dvakrát vicemistrem v letech 2006 a 2010 a získalo mnoho finálových umístění. Úspěšné bylo Ridendo také na Slovensku, kde v r. 2003 zvítězilo a dovezlo i další úmístění na stupních vítězů. V rámci dětské taneční školy prošlo Ridendem několik stovek tanečníků, kteří se učili různým tanečním stylům. Deset let to je významné výročí, které stojí za ohlédnutí se zpět. A na takové hlédnutí zveme všechny zájemce 4.6.2010 do Komorního divadla.

Sejně jako v minulých letech se zde bude konat profilový pořad Tanečního Studia Ridendo. I letos budeme tančit dopoledne pro školy, večer pak od 18 hodin pro rodiče a veřejnost. V průběhu pořadu uvidíte nejen tanečníky z TS Rideno, ale jako host letos vystoupí MD dance studio z Chrudimi, které založil Martin Dytrt, který také s Ridendem spolupracuje jako lektor, tanečník a choreograf.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v informačním centru MKK Hlinsko. Všichni jste srdečně zváni.

 Martin Pýcha

 

V letošním roce opět Dospělý soubor TS Ridendo slavil na Mistrovství ČR v Plesových formacích úspěch. O postup do finále bojovalo 25 choreografií souborů z celé České republiky, ale i Slovenska.
S choreografií Martina Dytrta pod názvem REMEMBER ME jsme se dostali mezi 7 finalistů. Ve finále jsme vybojovali 3. místo a  rovněž titul 1. vicemistr ČR, neboť na 1. místě se umístil soubor se Slovenska. Soutěž jsme si parádně užili i přes vešmožné  zdravotní obtíže.
Všem moc děkuji za fajnový 1. máj, ale největší díky patří Martinovi Dytrtovi!!!

PS: Podívejte do fotogalerie.


LD

 
Dne 10.4.2010 proběhlo regionální kolo taneční soutěže Festival tanečního mládí Chvaletice. Na této soutěži se TS Ridendo skupina Žabičky umístila na bronzovém 3. místě. Dospělá skupina se s plesovou formací  Remember umístila na místě 1., proto je nominována do semifinále Mistrovství ČR v plesových formací. Budeme tak 1. května 2010 V Chrudimském muzeu obhajovat loni získaný titul MISTR ČESKÉ REPUBLIKY.

Foto z loňska - choreografie Pod vlivem úplňku
http://lenickadou.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_CR_v_plesovych_formacich_2009_-_POD_VLIVEM_UPLNKU/
Dnes, 27.2.2010, jsme se se třemi vystoupeními zúčastnili soutěžního klání v Třebíči.
Z celkově náročného dne jsme ale přivezli krásné dva poháry za dvě druhá místa!
Jeden pro Ridendo vybojovala naše nová skupina nejmladších dětiček - Koťátka, v premiéře vystoupení Uvaříme kašičku. Druhý pohár přivezly Žabičky, s vystoupením Zpěv rostlin. Třetím ridenďáckým vystoupením byla Pomáda našich Veverek, které skvěle roztleskali celé publikum. Nakonec se umístili na krásném 6 místě z 11 vystoupení.
Všem dětem děkujeme za výbornou reprezentaci Ridenda, za skvělé výkony. Rodičům děkujeme za pomoc a podporu, zvláště pak rodičům Žabiček, které na cestě "ze soutěže" otáčeli svá vozidla ku vystoupení ve finále.
Více již brzy na diskusi, do které se doufám všichni zapojíte :o).

V sobotu 27.2.2010 se skupiny Žabičky, Veverky a Koťátka zúčastní taneční soutěže v Třebíči.
Sraz před vchodem do ZŠ kpt. Jaroše v Třebíči bude v 9 hod
Odjezd autobusu z Hlinska, z Tylova náměstí je v 7 hod, sraz zde min 10 min předem.
Předpokládaný návrat ze soutěže cca 17-18 hod.
S sebou vezměte i kartičky zdravotních pojišťoven dětí, pro případ zkoumání věku dítěte :o)

Upozornění pro Žabičky:

děti budou učesány již z domů - rostliny drdol či jiný účes zastrčitelný pod květ
motýlci natáčky - sundáme je až po prostorové zkoušce
všichni budou mít klubová trička

Na soutěž přijeďte prosím všichni včas, prostorovou zkoušku budeme mít hned po příjezdu na soutěž. Prostorové zkoušky končí v 9:30 a v 10:00 už je zahájení soutěže!
Všechny žabičky jedoucí autem mě po odjezdu z domů prozvoní, abychom měli jistotu, že někdo nezaspal apod :o)
Jinak pojedeme přes Herálec, takže naskakovat do autobusu můžete i na trase :o)

V sekci "Diskuse" jsem umístil komentář k této poslední akci. Jakékoliv další komentáře od zúčastněných, i ostatních spřízněných osob, jsou více než vítané! PS: první úlovky jsou již ve fotogalerii!
Jirka D.
dovoluji si Vás oslovit v následující věci. Chtěli bychom uspořádat takovou zimní, nevážnou, antistresovou akci. Termín konání sobota 13.2., nebo neděle 14.2. Měl bych pár vizí, jak by to mohlo vypadat, ale konečná podoba bude záviset jen a jen na vás. Prosím vyberte si jednu, případně i více z následujících možností.
 
A)     Běžky „Po stopách Yetyho“ - Rozumná, nedevastující, až pohodová rodinná expedice na běžkách. Samozřejmě je nutné disponovat jakýmkoli vybavením na běžky. Trasa povede pouze přírodou – z Hlinska směr Rataje, Čertovina, Pláňavy a obloučkem zpět. Bát se nemusíte, odpadlíky vlkům nenecháme :-) Tempo a charakter trasy bude přizpůsoben (možno i operativně na místě upraven) nejslabším jedincům, případně nejchatrnějšímu vybavení. (já osobně jsem na tom spoustu let nestál a mé dřevěňáky pamatují dobu, kdy bylo Lego ještě dlouho podpultové zboží.., takže opravdu žádné obavy..)
 
B)     Sáňkování - Rozpustilé sáňkování na kopci nad Hlinskem „U Lípy“.  Pár soutěží o bonbóny, jinak volná zábava. Nutné jakékoliv sáňky samohybky, boby, podsedáky, či jiný prostředek, schopný klouzavého pohybu po sněhu.. Pro odvážné bude na vlastní nebezpečí připraven i skokánek a soutěž o nejdelší „Poslední Sakalův let“...
 
C)     Polární výprava „Po stopách Amundsena“ - Dobrodružná výprava po vlastních končetinách. Cílem bude najít známého polárního badatele, či aspoň jeho ostatky. Kdo má doma nějakého polárního (i postelového) psa, tak doporučujeme vzít s sebou jako stopaře a nosiče, v případě sněhové kalamity jako zdroj tělesného tepla a v případě ztráty (v krajním případě) jako zdroj potravy :-) . Pozn.: Černí čivavu nebrat, ať se cestou nemusíme zdržovat jejím zahříváním. Taky by s ní mohlo chtít zaflirtovat nějaké káně u pole, tak ať nejsou nepříjemnosti.. Trasa expedice povede v blízkém okolí Hlinska, dle původní dobové mapy, bude nějaké plnění úkolů a na konci možná i překvapení!
 
Prosím pošlete mi co nejdříve, nejpozději však do středy 10.2. SMSku s oznámením, jaká varianta je pro vás nejzajímavější, jaký termín nejpřijatelnější a zda se vlastně vůbec zúčastníte. Vzhledem k mírným zmatkům z posledních akcí a lepšímu zpracování pište jen SMSky ve tvaru:
 
FANKLUB-A-SOBOTA-NOVAKOVA
 
FANKLUB        – prostě fanklub..
A                     – vámi vybraná varianta akce (můžete napsat i víc -A,B-)
SOBOTA         – vámi preferovaný den (pokud je vám to jedno, tak napište oba dny
                  –SOBOTA,NEDELE-)
NOVAKOVA    – příjmení, od koho je SMS
 
Pokud se žádné z těchto akcí nechcete, či nemůžete zúčastnit, tak pošlete SMS ve tvaru:
 
           FANKLUB-NEUCAST-NOVAKOVA
  
          Závěrem upozornění jako vždycky. Za každého potomka si bude každý rodič ručit sám. To znamená, že s každou malou Žabičkou, Veverkou, nebo Koťátkem, musí být min. jedna zodpovědná osoba, na jejíž bedrech bude bezpečnost a starost o dovádějícího potomka..

PS: SMSky můžete posílat samozřejmě i na tel. Terezky :-) (736 512 660 )
 
                                                                                              S přátelským pozdravem,
                                                                                                              Jirka D.

Páteční trénink Žabiček opět zrušen!

 

V pátek 15.1.2009 bude opět trénink Žabiček zrušen.

Omlouvám se, ale nejde to jinak.

Odpadlé tréninky budou naharzeny soustředěním.

 

Děkuji za pochopení.

 

 

 

SOUSTŘEDĚNÍ MINICHEERLEADERS – VÝBĚR ZE ŽABIČEK

 

Sobota 6.2.

 

Dopoledení blok 9-11:30

Odpolední blok 14-17:00

 

Neděle 7.2.

Dopoledení blok 9-11:30

Odpolední blok 14-16:00

 

Pro koho: Trénink je určený pro výběr ze Žabiček, s cílem jednorázově dostavit vystoupení roztleskávaček. Nutná účast všech členek výběru. Pro ostatní Žabičky není účast nutná, ale mohou se zúčastnit.

 

S sebou malé občerstvení a pití.

Z tanečních věcí nutné bílé botasky, klobouk, sukně a pod ní legíny či tepláky. Mikina.

 
Rodiče si děti odvedou domů na obědovou pauzu, pak je zase přivedou na 14 hod.


 

SOUTĚŽE V ÚNORU

20-21.2. ( den bude upřesněn) – Hronov – Malé kotě, Zpěv rostlin, roztleskávačky ?

27.2. – Třebíč – Zpěv rostlin, roztleskávačky?

 

Autobus bude zajištěn dle potřeby rodičů a počtu dětí všech přípravkových skupin.

 

Tak a máme za sebou 2. Fanklubové hry. Tyto se odehrály nyní v krytém bazénu v Hlinsku. - Ve druhé větě jsem chtěl zrovna i napsat, kdy se tyto hry konaly. Mé prsty na klávesnici ovšem trochu zarazil fakt, že tentokráte píšu komentář ale opravdu s velkým spožděním. Už několikrát jsem byl okolnostmi (lenost, pohodlnost…) donucen vyvěsit komentář na net později, než jsem chtěl (měl). Ale ještě nikdy jsem neměl možnost napsat komentář k akci, která se konala již loňský rok. Všechno je jednou porvé.. Takže pro úplnost – loni, v pondělí 28.prosince v 9hod jsme slavnostně zahájili další Fanklubové hry v plaveckém bazénu. Hry skončily šťastně v 11hod – počet utopených 0, zraněných 0, těžce nastydlých 1 (já).

Na tak obšírný začátek jsem to vzal dost hopem, takže aspoň jak to probíhalo. Já to tedy vlastně ani moc nevím, protože jsem většinu času strávil v místnosti plavčíka zpracováváním časů a bodů do tabulek, ale něco málo jsem postřehl, takže.. V prvotním nadšení jsem připravil předem tabulky v excelu porůznu provázané vzorci, aby se vyloučila možnost, že první bude poslední, jak se tomu stalo minule, apod. Dokonce jsem nasimuloval i průběh soutěže, kdy některé týmy budou mít shodné časy na 0,0001 sec. a další voloviny. Ukázalo se, že to nebyla zas až tak zbytečná práce. Dále vznikl plán, že měřiči, organizovaní rozhodčími, budou dávat výsledky rozhodčím, organizovanými Terezkou, organizovanou mnou a všechno bude dokonale navazovat. To taky celkem vyšlo, i když sem tam nevyšel můj předpoklad, kdo koho bude organizovat.. Pak už jen zbýval ohlídat základní předpoklad – a to, aby Martin těsně před, či během disciplín, neměnil jejich pravidla. No, všechno vyjít nemůže, že jo.. Ale klaplo to.

Ještě jsem zapomněl napsat, že rodinné týmy byly tentokráte doplněny i o kočky z Cheerleaders. Takže se nám to začíná konečně trochu rozrůstat. Třetí hry zvažujeme možná ještě tuto zimu, ale to záleží na mnoha okolnostech. Na množství sněhu, chřipkové epidemii, stavu Coldrexu v mém nočním stolku apod.

A kdopak že nám to vyhrál? Na třetím místě se umístily Hitzgerovi s Agátou. Škoda, že nebyli předtím i na bowlingu, ve výsledném pořadí po dvou kolech by jim určitě slušela vyšší příčka. Druhé místo si odnesli a podruhé na bedně se ocitli Černí od Nikolky a Violky. Stabilně vysoké výkony tedy nepodávají jen na tanečním parketě! A na prvním místě se umístili - Pintovi. Jsem moc rád, že tento tým složený protentokrát z taťky, motýlka a Simby dokázal, že prostě na tu bednu opravdu patří.

Za 2.Fanklubové hry zatím vše a Lenko promiň – podařilo se mi ve fotogalerii smazat všechna fota, která jsi z bazénu vystavila – nějak jsem kýchnul a bylo to.. Velká omluva!..

Jirka D.

V neděli 13.12. se Žabičky jako jediná skupina z Ridenda zúčastnily prvního soutěžního klání v tomto roce - soutěže v Chrasti a z celkového počtu 9 souborů v kategorii děti do 11 let show a parketové kompozice a získaly 6. místo.
Děkuji všem dětem za pečlivou přípravu, rodičům za pomoc při malování a organizaci na soutěži.
Konečně mám možnost přivítat Vás na nových stránkách TS Ridendo. Ačkoliv vypadají téměř stejně jako ty stránky původní, jsou přeci jen jiné. Především se už nabudete zasekávat v sekci diskuse. Dále jsme zrušili sekci soutěže, která ztratila smysl poté co ČSTS začala oficiálně zobrazovat soutěže neregistrovaných tanečních párů na svých stránkách. Postupně tak tato sekce přestala být využívána. Na druhou stranu můžeme kdykoli přidat další sekce, jako například informace o jednotlivých skupinách v TS Ridendo.
Některé sekce ještě nejsou zcela dodělány, resp. naplněny. Prosíme o trpělivost, brzy to napravíme.

Doufám, že tyto změny oceníte a že se Vám bude se stránkami dobře pracovat.

Martin Pýcha
Vážení rodiče!

Zde je něco málo o Chrastecké korunce.
Tančíme: Zpěv rostlin
Sraz: 10:10 před sokolovnou v Chrasti
Prostorová zkouška: 10:25
Zahájení soutěže:14:00
Zahájení kategorie Show a parketové kompozice ktg. děti do 11 let - 15:15
Vyhodnocení naší kat. - 16:00
Jídlo - možné objednat (775306935 - paní Boháčová) - řízek + chleba = 50 kč
Vstupné - 80,-Kč
S sebou: dobrou náladu, děti učesané z domů - rostliny drdol, motýlci přijedou v natáčkách - možno natočit až ráno a déle nám to vydrží - lak na vlasy, pérka, oblečení, tančit budeme na boso, kartičku ZP

 

Vážení Ridenďáci,
 
v pondělí 28.12.2009 bude pro včechny členy Ridenda a jejich rodinné příslušníky pronajatý krytý plavecký bazén. Bazén nám bude patřit na dvě hodiny a to konkrétně 9 - 11 hod. V těchto dvou hodinách se odehrají také II. fanklubové hry, které jsou určeny pro skupiny Žabiček, Veverek a jejich rodiče. Koťátek se tento díl týkat nebude, protože jsou ještě moc malinkatá na všechny nástrahy a disciplíny, které jsme připravili :-). Samozřejmě si ale budou moci dovádět po celém bazénu, kde jim rodiče a plavčík dovolí..

Což mi připomíná následující upozornění. V bazénu bude jako vždy přítomen plavčík a část vedoucích Ridenda bude ještě na vše dohlížet shora. Za každé dítě si ale bude ručit každý sám. To znamená, že s každou malou Žabičkou, Veverkou, nebo Koťátkem, musí být min. jedna zodpovědná osoba, na jejíž bedrech bude bezpečnost a starost o dovádějícího potomka!
Podrobné informace ohledně II. fanklubových her včas obdržíte a už teď se na Vás na všechny moc těšíme!
JD

26.10.2009

V neděli 25.10. se konaly první Fanklubové hry malých Žabiček. Původně to měla být již jednou odložená drakiáda, ale v pátek večer jsme se museli rozhodnout pro obecně schůdnější alternativu. Důvody byly hlavní asi dva. Jednak nám během týdne potvrdily účast jen dva rodinné týmy a také počasí dlouhodobě neodpovídalo představám o příjemném slunečném podzimu, s větříkem tak akorát. Já osobně jsem byl za to spíše rád, jelikož se ještě teď zdravotně vzpamatovávám z poslední podzimní projížďky na kole, kterou jsem vykonal před 14ti dny a ze které jsem se vrátil ve stavu mraženého filetu. Poslední šance pro drakiádu tak zhasla na narychlo svolané schůzce po pátečním tréninku, kde mnohem větší odezvu získal plán uspořádat bowlingové klání. Nejhlasitěší povykování radostí bylo samozřejmě jako vždy od těch nejmenších, i když ze stejného směru posléze následovaly dotazy, jako co to je bowling apod... :-) Vlastně jsem zaznamenal jen jednu zklamanou otužilou výjimku, že už mají hotového draka, ale snad není všem dnům konec..

Takže k vlastnímu klání. Žabího bowlingu se nakonec zúčastnilo krásných 11 rodinných týmů. Celé klání mělo tři kola, přičemž první hod :-) vždy prováděla žabička a druhý někdo z rodinných příslušníků. Kupodivu se žabičkám někdy až neuvěřitelně dařilo a při vzetí v úvahu poměru velikosti i hmotnosti bowlingové koule ku takové žabičce, jsme byli svědky famózních výkonů. Myslím, že se celá akce velmi vydařila a už se těšíme na tu příští! Fotky zatím jen v nevalné kvalitě díky špatně nastavenému foťáku, nedostatku světla a třesu mé ruky (zcela jistě dosud následek té projížďky na kole..), ale brzy jistě přijdou lepší fotografie z prověřených zdrojů a značkových fotoapárátů, takže nezoufejte.. (Hladíkovi, Pintovi hilfe bald wie möglich !!!)

Jinak nejdůležitější to není, ale nezajímavé určitě také ne, takže kdo že to vlastně vyhrál? Ale nejdřív bych chtěl aspoň z části narovnat jeden přehmat, který se mi přitom povedl. Určitě se vám již někdy stalo, že jste něco pečlivě plánovali a vše i dobře proběhlo, ale stále vám něco vrtalo hlavou, že jste na něco zapomněli.. Nikoloviv na Kevina, jako v té chronicky provařené a inteligenci snižující komedii, ale prostě chybička se vloudila. Po celou dobu klání a hned ve vedlejší dráze od té naší, jsem mohl sledovat neuvěřitelné výkony Nikči Mrkvičkové. Ostatně také obdržela speciální diplom bombarďáka za to, že dokázala 4x shodit všechny kuželky najednou. Při počítání výsledků na závěr se byl u mě podívat pan Mrkvička a ani vůbec neprotestoval, že jsou na předposledním místě. A to ještě nevěděl, že jsem je obral o 100bodů a že by měli být první.. ;-)au.. Takže jsme se s Terezkou dohodli na následujícím. První místa budou dvě a ostatní jak bylo a jak následuje: 1.místo - rodina Mrkvičkových (228b) a rodina Černých (od Nikolky) (223b), 2.místo - rodina Hladíkových (214b) a těsně 3.místo - rodina Pintových (213b). Mrkvičkovým a Nikče zvlášť ode mě velká omluva a v pátek se to pokusím trochu narovnat..
Závěrem - všechna umístění a všechny body se započítávají dál do dalších her, které budou následovat. Příští část seriálu fanklubových her se uskuteční v hlineckém bazénu v zimě o Vánočních prázdninách a už teď se moc a moc těšíme!

Všem gratulujeme a děkujeme za účast a společně strávený krásný den!
J&T

 
««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | »»»
 
© 2021, www.ridendo.cz, mash | xhtml 1.0, css valid