V sobotu 23.5.2015 se uskutečnila Hobby soutěž v Jičíně. Ridendo vyslalo oba své páry a to Viktora Skořepu s Violkou Černou a Honzíka Skořepu s Nikolkou Černou. Oba naše páry předvedli skvělý výkon. Viktor s Violkou obsadili v Juniorech 1 STT krásné 4. místo, Juniorech 1 LAT skvělé 1. místo a v Juniorech 2 LAT 8. místo. Honzík s Nikolkou obsadili v Juniorech 2 STT 6. místo, Juniorech 2 LAT 7. místo a Dospělí LAT 4. místo. Velké gratulace za svělou reprezentaci Ridenda.

RB 

V sobotu 9. května tedy sotva týden po vítězství na Mistrovství České republiky v plesových choreografiích jsme vyrazili také na Mistrovství Slovenska do Žiaru nad Hronom. V naší kategorii Dospělí latina nebylo přihlášeno dost choreografií a tak byla spojena s kategorií Dospělí ostatní. Nakonec jsme si s choreografií Petra Janáčka – EXPLOSIONS vytančili 3. místo. Nejen dlouhé čekání ale i cestu jsme si opravdu užili :-).

MP

 Taneční sezona se pomalu chýlí ke svému konci. Vrcholovou soutěží každé taneční sezóny je bezesporu Mistrovství České republiky SUT Hobby Dance. Jedná se o soutěž pořádanou pod záštitou Svazu učitelů tance, na kterou se sjedou páry z celé České republiky a společně si zasoutěží na jednom tanečním parketě. V letošním roce se soutěž konala 8. května 2015 a jako každoročně proběhla v příjemných prostorách AFI Palace Pardubice. Taneční studio Ridendo Hlinsko vyslalo na tuto soutěž dva taneční páry. Honzu Skořepu a Nikolku Černou, kteří zastupují TS Ridendo v kategorii Junioři II a jejich mladší sourozence, Viktora Skořepu a Violku Černou, kteří soutěžili v kategorii Junioři 1.

Taneční páry tančily ve třech kategoriích, a to latina, standard a kombinace.  V kategorii latina získal taneční pár Honza Skořepa a Nikola Černá krásné 2. místo a stal se prvním vícemistrem České republiky. Toto vítězství také přináší tanečnímu páru přímou nominaci na světový šampionát WADF v kategorii 4dance latin, který se uskuteční na podzim letošního roku. V kategorii kombinace  skončili těsně před branami finále na 7. místě. Viktor s Violkou postoupili ve všech kategoriích do semifinále a umístili se na 9. místě v kategorii latina a na 11. místě v kategorii kombinace a standard.

Oběma tanečním párům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další taneční sezóně.

Po dvouleté pauze se dospělý soubor dal znovu dohromady a spolu s několika tanečníky, kteří doplnili naše řady a s novým choreografem dokázal navázat na minulé úspěchy a to hned ziskem titulu Mistr ČR.

V sobotu 1. května tak TS Ridendo s choreografií Petra Janáčka – EXPLOSIONS, získalo první místo na Mistrovství České republiky v plesových choreografiích. Dále Ridendo získalo také ocenění za nejlepší latinskoamerickou choreografii finálového večera.

Děkujeme všem za podporu a domácí atmosféru...
MP

 

 

  V sobotu 4.dubna 2015 hostilo taneční studio Ridendo, již po čtvrté, soutěžící na pohárové taneční soutěži „O Pohár starosty města Hlinska“. Celodenní klání se uskutečnilo v prostorách hlineckého Multifunkčního centra. Příjemné prostředí přímo stvořené pro taneční choreografie, kdy si soutěžící vyzkoušeli tanec na podiu s možností využití divadelních prvků jako je osvětlení, šály a změny v barvě pozadí choreografie, je charakteristické pro tuto jarní soutěž. Celkem se rozdalo 32 pohárů, které si odvezly kluby nejen z Hlinska, ale například i z Jilemnice, Hradce Králové, Velkých Bílovic,  Rychnova nad Kněžnou, Žďáru nad Sázavou, Humpolce, Chrudimi, Lanškrouna, Hořic nebo Pardubic. Atmosféra byla úžasná. Diváci mohli shlédnout 38 choreografií stylů disko, street dance, jazz a moderna, roztleskávačky a plesové choreografie. Soutěžící byli dále rozděleni dle věkových kategorií, od minidětí po seniory. Celou soutěž hodnotila odborná porota, složená ze členů TS Ridenda a dalších profesionálních choreografů a pedagogů z konkurenčních organizací. Taneční studio Ridendo nejen tuto soutěž pořádalo, ale jeho členové se aktivně účastnili jako soutěžící. První místo obsadilo v kategorii miniděti -  show formace, v juniorské moderně a jazzu získalo druhé a třetí místo a v juniorských roztleskávačkách místo první. V kategorii street dance byl nejčastějším vítězem klub TŠ Timedance Hradec Králové, v moderním tanci pak skvělé výkony předváděli tanečníci z klubu Balanc Velké Bílovice. Celým pořadem provázela Kateřina Jursová a Richard Boguaj, vedoucí TS Ridenda a vedoucí celé soutěže. Akce byla uspořádána za podpory města Hlinska a řady sponzorů, kterým by tímto TS Ridendo chtělo vyjádřit velké poděkování.

 

Za TS Ridendo

Tereza Šustrová

 Jako každý rok je konec března tanečně nejvytíženějším obdobím. Přípravy na nové soutěžní turné vrcholí, tanečníci dopilovávají detaily v choreografiích, v dílně švadleny se došívají poslední kousky kostýmů. Šňůra soutěžních klání může začít. Jednou z postupových soutěží, kterých se TS Ridendo účastní je soutěž chorografií pořádaná Svazem učitelů tance. Začíná regionálním kolem, které se pro pardubický a královehradecký kraj pořádá na domovském parketě – v hlineckém Multifunkčním centru. Tato soutěž se konala 29.března a Ridendo poslalo do tanečního boje všechny své tanečníky. Nejmenší zástupci kategorie „miniděti“ pod vedením Petry Volfové se svým pohádkovým příběhem Ledové království vytančili 5. místo. Děti s chorografií Agáty Trochové „Happiness“ v kategorii parketových kompozic vysoutěžily místo čtvrté. Oproti těmto dvěma kategoriím TS Ridendo do juniorské vyslalo hned dvě taneční formace. Dívky s choreografií Lenky Douchové „Sweet Misery“ se umístily na 5.místě, hned za svými kolegyněmi ze skupiny Martina Horáka, které s choreografií „Sky is over“ obsadily čtvrtou příčku. Největšího očekávání však dosahovala dospělá formace. Po dvouleté pauze se dospělým tanečníkům zastesklo po společenském tanci a ve spolupráci s novým choreografem vznikla plesová taneční choreografie „Explosions“. Osm tanečních párů představilo novou formaci plnou emocí. Příběh nešťastné lásky v choreografii Petra Janáčka zvítězil a porazil 7 tanečních souborů. Svým vítězstvím získal postup rovnou do semifinále Mistrovství ČR, které se bude konat 1.května v chrudimském Muzeu. Taneční studio Ridendo by tímto chtělo pozvat všechny svoje fanoušky na taneční soutěže, kterých se bude účastnit, protože motto je stále stejné „Tančíme s radostí“ a pro radost divákům.

Za TS Ridendo

Ing. Tereza Šustrová

 V sobotu 21. 3. proběhlo v Hradci Králové regionální kolo postupové soutěže CDO. Pro taneční studio Ridendo to byla tuto sezonu první soutěž a bylo zde reprezentováno čtyřmi choreografiemi moderny. Všechny si z Hradce přivezly krásná umístění a byly po zásluze odměněny diplomy a medailemi.

Pro mini děti s vystoupením „Ledové království“ to byla premiéra a vybojovaly krásné 4. místo. Vystoupení jim postavila Petra Volfová.

V dětské kategorii soutěžila skupina Píďalky, která s vystoupením Agáty Trochové „Happiness“ obsadila skvělé 1. místo.

 V kategorii juniorů se skupina Veverky umístila na 1. místě s choreografií s názvem „Sweet misery“, jejíž autorkou je Lenka Douchová.

Na soutěži nechyběla ani naše starší juniorská skupina, která tento rok poprvé soutěžila v kategorii Modern dance Extraliga. Děvčata nezklamala a vytančila pro Ridendo  další 1. místo vystoupením „Sky is over“, které postavil Martin Horák.

Pro TS Ridendo to byl tedy velmi vydařený start do nové sezony a děti, rodiče i všichni fanoušci tance si určitě přišli na své. 

MP

Taneční sezona 2015 pro taneční studio Ridendo, byla odstartována 14.3.2015 a to v nedaleké Chrudimi.

Do sousedského města byly vyslány naše dvě nejmladší skupiny Ridenda a to na Taneční skupinu roku. Nejmenší tanečníci a tanečnice Ridenda bojovali, co jim síly stačily, a vytančili si krásná medailová místa, z kterých měli radost nejen děti, ale samotní vedoucí skupin.

Nejmladší skupinka Koťátka v kategorii miniděti, vedena Petrou Volfovou, vybojovala 3. místo a to s vystoupením “Ledové království“ na motivy stejnojmenné pohádky.

Druhá skupina Píďalky, s vystoupením "Happiness", postaveným Agátou Trochovou, získala 3. místo a to v kategorii Děti.

 

Děkuji za krásnou podporu ze strany rodičů, babiček, dědečků, tetiček a strýčků, kteří fandili a drželi pěsti.

 

Agáta Trochová

 Vážení rodiče, 

upozorňujeme na platbu kurzovného pro druhé poletí taneční sezóny, tuto platbu provádějte na účet TS Ridendo do 28.2.2015.

Zde je číslo účtu:

107-1706120287/0100

Nezapomeňte do zprávy pro příjemce vyplnit jméno Vašeho dítěte, abychom mohly identifikovat za koho je kurzovné uhrazeno.

Děkuji
RB

 Dne 17.1.2015 se konala taneční soutěž hobby páru v Chrasti u Chrudimě s názvem "Taneční Festival Vysoučina 2015". Pořadatel byla taneční škola Bohémia a Svaz učitelů tance ČR. Na této soutěži TS Ridendo reprezentovali naše dva páry a to Viktor Skořepa s Violkou Černou a Honzík Skořepa s Nikolkou Černou. Oba naše páry se umístily na předních příčkách soutěžního pole a to takto:

Viktor s Violkou
Junioři 1 Standard 3. místo
Junioři 1 Latina 5. místo
Junioři 1 Kombinace 3.místo

Honzík s Nikolkou
Junioři 2 Standard 3. místo
Junioři 2 Latina 2. míst
Dospělí Standard 8.místo
Dospělí Latina 2. místo
Dospělí Kombinace 2. místo

Gratulujeme našim párům k jejich skvělým výsledkům a přejeme hodně štěstí na další soutěži ve Chvaleticích na kterou se již připravují.

RB

 
 
Koťátka - MINI
Píďalky - DĚTI
Veverky - JUN
Juniorky - JUN
 
       
TSR Region– Chrudim – 14.3.2015
ANO
ANO
NE – Benefiční ples
NE – Benefiční ples
CDO – Hradec Králové – 21.3.2015
 
ANO
ANO
ANO
ANO
FTM – Hlinsko – 28.3.2015
 
ANO
ANO
ANO
ANO
Hlinsko - O pohár starosty Hlinska 4.4.2015
 
ANO
ANO
ANO
ANO
Rychnov–O Rychnovský pohárek 18.-19.4.2015
 
ANO
ANO
ANO
ANO
Heřmanův Městec – Poupata – květen
 
ANO
ANO
ANO
ANO


Plesy a jiné akce 2015

 

21.1. – Sportovec roku – MFC Hlinsko – Píďalky

23.1. – Městský ples Hlinsko - Juniorky 20:15, Páry 22:15

30.1. – Ples v Luži – páry

30.1. - Myslivecký ples - vystoupení Míši Pintové (sraz v MFC 19:30, vystoupení v 20:15)

6.2. – Ples Litomyšl – Juniorky – pomalé vystoupení, sraz 19.00 hod. Smetanův dům

7.2. – Ples Herálec – Juniorky – Roztleskávačky - příjezd 19.30 hod.

11.2. – ples CDS MOTÝL Hlinsko MFC– Veverky – vystoupení Míši Pintové

21.2. – Ples FC Hlinsko – bude upřesněno (Juniorky, Páry)    

14.3. – Benefiční ples MFC Hlinsko– Juniorky, veverky, páry

 V sotobu 29.11. se v hlineckém MFC konal již třetí ročník taneční soutěže v Hobby dance, kterou pořádalo taneční studio Ridendo.

Soutěž byla pořádána pod záštitou Svazu učitelů tance a také města Hlinska.

Tančilo se od rána až do večera a to ve všech věkových kategoriích. Jako první na taneční parket nastoupily dětské páry, které tančily v kombinaci tanců. Následně je vystřídali junioři 1 a 2, senioři a v závěru soutěže i dospělé páry. Tančilo se v kategoriích latinsko-amerických tanců, standardních a v jejich kombinaci. 

 

Celou soutěž hodnotila odborná porota – paní Ludmila Mičjanová z Pardubic, paní Hana Flekrová z Holic, paní Lenka Kratochvílová z Chrasti u Chrudimě, paní Miloslava Němečková z Hradce Králové, pan Petr Janáček z Havlíčkova Brodu a své zástupce v porotě mělo i TS Ridendo – pan Martin Pýcha a Ondřej Rydl z Prahy a pan Jaroslav Košťál z Chrasti.

 

Na taneční soutěž se sjely páry ze všech koutů ČR – své zástupce tu například měly kluby z Jablonce nad Nisou, Broumova, Havlíčkova Brodu, Chrudimi, Roudnice nad Labem, Prahy a samozřejmě Hlinska.

TS Ridendo mělo v soutěži dva taneční páry – novopečeného vicemistra ČR v hobby dance Viktora Skořěpu a Violku Černou, kteří soutěžili v kategorii děti 2 a Junioři 1.

 

V kategorii Děti 2 kombinace se Viki s Violkou umístili na prvním místě, v juniorech 1 v kombinaci na místě 4., v juniorské latině na místě 3. A ve standardu na místě 10.

 

Jejich starší sourozenci Jan Skořepa a Nikola Černá soutěžili v kategorii Junioři 2 a Dospělí.

V juniorské latině se umístili na místě 1., V kombinaci na místě 2. Jak v juniorech tak v dospělích a v kombinaci tanců v dospělé kategorii na místě 4.

 

Celkem se na soutěž sjelo 49 párů a taneční studio Ridendo se již teď těší na další ročník pořádané soutěžě.

 

Rádo by touto cestou poděkovalo všem sponzorům, kteří podpořili tuto soutěž, zejména pak generálnímu sponzorovi firmě Skori , dále Autoprodeji pana Radka Černého, Fair Creditu a Mlékárně Tatra. V neposlední řadě patří velké poděkování Městu Hlinsku za poskytnutí příjemného prostředí pro pořádání soutěže v MFC.

TS

 Vážení rodiče, 

připomínáme platbu kurzovného za první poletí taneční sezóny, tuto platbu provádějte na účet TS Ridendo do 28.10.2014, pokud jste již tak neučinili.
Zde je číslo účtu:
107-1706120287/0100 a nezapomeňte do zprávy pro příjemce vyplnit jméno Vašeho dítěte.

Děkujeme 
TS Ridendo 
 Vážení rodiče,

dovolte mi, 

abych Vás pozvala na valnou hromadu TS Ridenda, 
která se usuteční v neděli 26.10.2014 v prostorách tělocvičny ZŠ Resslova, od 16 hodin.

Prosíme o Vaši účast.

Na valné hromadě se bude probírat již započatá taneční sezona a hlavně je nutností udělat pár formálních změn, které se staly nutností s platností nového občanského zákoníka. 
Je potřeba schválit lehkou úpravu stanov, přejmenovat TS Ridendo občanské sdružení na TS Ridendo zapsaný spolek a v neposlední řadě přišel čas na volbu nového vedoucího.
Vzhledem k tomu, že pro tyto nutné změny je zapotřebí minimálně 75% účast všech členů je zapotřebí, abyste na valnou hromadu dorazili, popřípadě poslali zástupce z rodiny.
Pokud bychom nedosáhli 75% účasti, museli bychom valnou hromadu opakovat a v nejhorší situaci by mohlo dojít i k zániku studia, pokud bychom nestihli včas přejmenovat TS Ridendo na zapsaný spolek.
Prosím, berte tuto výzvu vážně.

Mnohokrát děkuji a přeji příjemný den.

Tereza Šustrová
PŘIHLÁŠKA DO TS RIDENDA
 
 
JMÉNO A PŘÍJMENÍ ……………………………………………………………………………………………
 
DATUM NAROZENÍ……………………………………………………………………………………………..
 
ADRESA……………………………………………………………………………………………………………..
 
TELEFONNÍ ČÍSLO ……………………………………………………………………………………………..
 
E-MAIL……………………………………………………………………………………………………………….
 
 
PODPIS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE………………………………………………………………………….
 
Podpisem stvrzuji, že jsem byl(a) seznámen(a) se stanovy TS Ridenda. Přihláška do TS Ridenda nábývá platnosti dnem jejího podpisu a je vázána na zaplacení členského poplatku na dané pololetí. Pokud poplatek nebude zaplacen, členství zaniká. Dále členství zaniká dle souladu stanov TS Ridenda.
 
V Hlinsku dne ____________________ 
Vážení rodiče,

taneční sezona startuje od 15.9.2014 a to v následujícím harmonogramu.
Přikládáme i pár termínů, které jsou již známé.
Upozorňujeme, že některý z pátků v měsíci září nebo říjnu proběhne valná hromada, na které bude NUTNÁ Vaše účast. Bohužel v současnosti neznáme termín, ale budeme Vás o něm co nejdříve informovat!

Těšíme se na shledání.

 

16-17:30

trenér

17:30-19:00

trenér

po

Děti

Nikča

Junioři A

Katka

út

Mini

Péťa, Editka

Junioři B

Míša

st

Junioři B

Lenka (Míša)

 

 

čt

 

 

 

 

Děti

Agáta

Junioři A

Martin

 

páry

Martin - MFC

 

 

Junioři A - Žabky
Junioři B - Veverky

všechny tréninky budou probíhat v tělocvičně ZŠ Resslova, vyjma pátečního tréninku párů, který proběhne v zrcadlovém sálu MFC.
Páry budou mít ještě tréninky o víkendu, dle měsíčního plánu, po domluvě s vedoucím skupiny a vedoucím TS Ridenda.

12.9.2014 – NÁBOR DO SKUPIN

15.9.2014 – ZAČÁTEK TANEČNÍ SEZONY, PRVNÍ TRÉNINKY

28.10.2014 – PLATBA KURZOVNÉHO ZA 1. POLOLETÍ (do tohoto termínu)

28.2.2015 – PLATBA KURZOVNÉHO ZA 2. POLOLETÍ

29.11.2014 – CENA TS RIDENDO – MFC HLINSKO

6.12.2014 – MIKULÁŠ TANČÍ S RIDENDEM – MFC HLINSKO

4.4.2015 – O POHÁR STAROSTKY MĚSTA HLINSKA – MFC HLINSKO

5.6.2015 – TANČÍME S RADOSTÍ – PROFILOVÝ POŘAD TS RIDENDO – MFC HLINSKO


Naše páry na soutěži Jarní cena Chrudimě, dne 31.5.2014 získaly tato umístění:

Viktor Skořepa a Violka Černá:

Děti 2 kombinace - finálové 6. místo (z 22 párů)

Junioři 1 kombinace - 10. místo (z 27 párů

 

Honza Skořepa a Nikolka Černá:

Junioři 2 kombinace - finálové 6. místo (ze 17 párů)

Dospělí LAT - medailová příčka a jejich 3. místo (z 9. párů)

 

Krásné zakončení taneční sezóny :-)

Na Mistrovství SUT ČR Hobby Dance, konaného v AFI Paláci v Pardubicích, dne 8.5.2014

Honza Skořepa s Nikolkou Černou vybojovali tato umístění:

JUN 2 kombinace - 7.místo, finále

JUN 2 Latina - 4. místo

 

Viktor Skořepa s Violkou Černou

Děti 2 kombinace - 8. místo

V rámci soutěžní sezony 2014 se tanečníci našeho studia účastní mnoha soutěží. Některé jsou již za námi a my se můžeme pochlubit dobrými výsledky! Letos jsme se zúčastnili třech postupových soutěží – Dance life tour – CDO, Taneční skupina roku a Festival tanečního mládí. Ve všech soutěžích jsme z regionálního kola postoupili do kola zemského, ale této možnosti z časových a finančních důvodů využijeme jen v případě Taneční skupiny roku v kategorii junioři. Tam nás tedy čeká ještě zemské kolo a přáli bychom si i postup na MČR. Kromě těchto velkých soutěžích, kde spolu soupeří mnoho tanečních klubů, ovšem pouze v rámci kraje, se zúčastňujeme i soutěží pohárových. Jsou to sice soutěže menší, avšak se zde setkáváme s kolegy z celé republiky. Sami jsme jednu takovou soutěž pořádali – O Pohár starostky města Hlinska, dalších dvou jsme se zúčastnili a poslední – v Heřmanově Městci nás ještě čeká.

V následujících řádcích se můžete seznámit s našimi úspěchy.

 

Koťátka – děti předškolního věku, choreografie „Psí hrátky – Lenka Douchová

Festival tanečního mládí – regionální kolo

5. místo

M-Style dance Třebíč – pohárová soutěž kolektivů

5. místo

O Pohár starostky města Hlinska – pohárová soutěž

1. místo

O Rychnovský pohárek – pohárová soutěž

4. místo

Poupata 2014 – pohárová soutěž

 

 

Píďalky – děti ve věku 7-10 let, choreografie „Karlík a továrna na čokoládu“ – Agáta Trochová

CDO – Regionání kolo pro Hradecký a Pardubický kraj

 

Taneční skupina roku – regionální kolo

 

Festival tanečního mládí – regionální kolo

5. místo

M-Style dance Třebíč – pohárová soutěž kolektivů

 

O Pohár starostky města Hlinska – pohárová soutěž

3. místo

O Rychnovský pohárek – pohárová soutěž

2. místo

Poupata 2014 – pohárová soutěž

 

 

Veverky – děti ve věku 10-11 let, choreografie „Because of you“ – Lenka Douchová

CDO – Regionání kolo pro Hradecký a Pardubický kraj

1. místo

Taneční skupina roku – regionální kolo

3. místo

Festival tanečního mládí – regionální kolo

3. místo

M-Style dance Třebíč – pohárová soutěž kolektivů

6. místo

O Pohár starostky města Hlinska – pohárová soutěž

3. místo

O Rychnovský pohárek – pohárová soutěž

1. místo

Poupata 2014 – pohárová soutěž

 

 

Veverky - děti ve věku 10-11 let, choreografie „Balada boa“ – Michaela Pintová

M-Style dance Třebíč – pohárová soutěž kolektivů

5. místo

O Pohár starostky města Hlinska – pohárová soutěž

3. místo

Poupata 2014 – pohárová soutěž

 

 

Junioři – 12-15 let, choreografie „Written into hearts – Martin Horák

CDO – Regionání kolo pro Hradecký a Pardubický kraj

3. místo

Taneční skupina roku – regionální kolo

2. místo

Festival tanečního mládí – regionální kolo

2. místo

M-Style dance Třebíč – pohárová soutěž kolektivů

2. místo

O Pohár starostky města Hlinska – pohárová soutěž

3. místo

O Rychnovský pohárek – pohárová soutěž

1. místo

Poupata 2014 – pohárová soutěž

 

 

 
Párové tancování v Ridendu

Na začátku roku se naše dětské a juniorské páry zúčastnily soustředění párového tance v tanečním studiu Bonstep, pod vedením Michala Němečka a paní Miloslavy Němečkové. V rámci svých individuálních tréninků navštěvují kromě domovského studia právě studio Bonstep, kde rozvíjí své taneční sestavy a získávají nové znalosti i od externích trenérů. Kromě vlastních tréninků absolvují i víkendové individuální lekce s jejich novým trenérem, Martinem Horákem.

Všechny páry se v současné době připravují na Mistrovství ČR v Hobby dance, které se uskuteční 8. května v AFI Paláci v Pardubicích.

V letošní taneční sezoně se zúčastnili následujících soutěží:

David Vašák a Nicol Mrkvičková:

Název soutěže

kategorie

umístění

O Přeloučskou věž

JUN 1 STT

14. – 15. místo

O Přeloučskou věž

JUN 1 LAT

16. místo

O Chrudimskou loutku

JUN 1 kombinace

18.-19. místo

O Chrudimskou loutku

JUN 2 kombinace

15. místo

Třemošnický pohár

JUN 1 STT

20. – 21. místo

Třemošnický pohár

JUN 2 STT

16. místo

Třemošnický pohár

JUN 1 LAT

16. místo

Třemošnický pohár

JUN 2 LAT

19. místo

Cena TS Ridendo

JUN 1 kombinace

4. místo

Cena TS Ridendo

JUN 2 kombinace

4. místo

Cena TS Ridendo

JUN 1 STT

7. místo

Cena TS Ridendo

JUN 2 STT

7. místo

Cena TS Ridendo

JUN 1 LAT

8. – 9. místo

Cena TS Ridendo

JUN 2 LAT

8. – 9. místo

Taneční festival Vysočina

JUN 2 kombinace

6. místo

Taneční festival Vysočina

JUN 2 STT

7. místo

Taneční festival Vysočina

JUN 2 LAT

8. místo

Chvaletické Éčko

JUN 2 kombinace

4. místo

Chvaletické Éčko

JUN 2 STT

5. místo

Chvaletické Éčko

JUN 2 LAT

6. místo

Únorové Géčko

JUN 2 kombinace

7. – 9. místo

Únorové Géčko

JUN 2 STT

10. místo

Únorové Géčko

JUN 2 LAT

11. místo

 
Jan Skořepa a Nikola Černá:

Název soutěže

kategorie

 umístění

Cena Praskačky

JUN 1 kombinace

16. místo

Cena Praskačky

JUN 1 STT

14. – 15. místo

Cena Praskačky

JUN 1 LAT

6. místo

O Přeloučskou věž

JUN 1 LAT

11. – 12. místo

O Přeloučskou věž

JUN 1 STT

17. místo

O Chrudimskou loutku

JUN 1 kombinace

20. – 21. místo

O Chrudimskou loutku

JUN 2 kombinace

13. – 14. místo

Třemošnický pohár

JUN 1 STT

19. místo

Třemošnický pohár

JUN 2 STT

18. místo

Třemošnický pohár

JUN 1 LAT

4. místo

Třemošnický pohár

JUN 2 LAT

8. místo

Holický kramflíček

JUN 1 STT

17. místo

Holický kramflíček

JUN 2 STT

16. – 18. místo

Holický kramflíček

JUN 1 LAT

7. – 8. místo

Holický kramflíček

JUN 2 LAT

14. – 15. místo

Cena TS Ridendo

JUN 1 kombinace

6. místo

Cena TS Ridendo

JUN 2 kombinace

5. místo

Cena TS Ridendo

JUN 1 STT

9. – 11. místo

Cena TS Ridendo

JUN 2 STT

8. místo

Cena TS Ridendo

JUN 1 LAT

6. místo

Cena TS Ridendo

JUN 2 LAT

6. místo

Taneční festival Vysočina

JUN 2 kombinace

3. místo

Taneční festival Vysočina

JUN 2 STT

8. místo

Taneční festival Vysočina

JUN 2 LAT

3. místo

Chvaletické Éčko

JUN 2 kombinace

5. místo

Chvaletické Éčko

JUN 2 STT

8. místo

Chvaletické Éčko

JUN 2 LAT

5. místo

 
Viktor Skořepa a Viola Černá:

Název soutěže

kategorie

umístění 

Cena TS Ridendo

Děti 2 kombinace

4. místo

Taneční festival Vysočina

Děti 2 kombinace

3. místo

Chvaletické Éčko

Děti 2 kombinace

2. místo

Chvaletické Éčko

JUN 1 kombinace

10. místo

  

Richard Boguaj a Tereza Šustrová

Název soutěže

kategorie

umístění

Chvaletické Éčko

Dospělí latina

2. místo

Hlinecké Géčko

Dospělí latina

1. místo

O Pohár Manky, Rumcajse a Cipíska

Dospělí latina

1.místo

 V sobotu 29.března se v Multifunkčním centru v Hlinsku konal již 3. ročník taneční soutěže kolektivů O Pohár starostky města Hlinska, kterou pořádalo TS Ridendo za spolupráce mnoha sponzorů a podpory města Hlinska.

Do Hlinska se sjelo přes 500 tanečníků z celé České republiky, aby si zasoutěžili v kategoriích plesová choreografie, modern dance a jazz dance, disko, street dance a show formace. Všechny tyto kategorie byly dále rozděleny do věkových kategorií a to na mini, děti, juniory a dospělí. Letos poprvé byla otevřena i samostatná kategorie seniorů, bez rozdělení tanečního stylu, která byla kupodivu nejzastoupenější disciplínou.

Diváci mohli celý den sledovat soutěžní přehlídku choroegrafií mnoha tanečních stylů, které byly slavnostně oceněny poháry a mnoha věcnými cenami.

Celé soutěžní klání hodnotila odborná porota, složená z choreografů, lektorů a tanečníků. Soutěž hodnotili: Martin Pýcha, Jaroslav Košťál, Chaply, Iveta Melicharová, Lenka Dytrtová a Petr Janáček.  

Poděkování sponzorům:

Skori, Autoprodej Radek Černý, Tatra Mléko, Trigi s.r.o., Marta Urbanová - pojišťovnictví, Bison steak bar, Řeznictví a uzenářství Švanda a samozřejmě město Hlinsko

 Poděkování pořadatelům:

Jménem TS Ridenda děkuji všem rodičům a přátelům tanečního studia za pomoc při přípravě a průběhu taneční soutěže. Bez Vaší pomoci by nebylo možno soutěž uspořádat. Jsme rádi, že nás podporujete.

  

Ve dnech 4.- 11.4. je tělocvična ZŠ Resslova mimo provoz (výstava), proto drobné změny v trénincích:

 

Pátek 4.4. Juniorky 16.00-17.30 trénink MFC zrcadlový sál

Páry 17.30 – 19.00 trénink MFC zrcadlový sál

 

Pondělí 7.4. PÍĎALKY, JUNIORKY trénink zrušen

Úterý 8.4. KOŤÁTKA, VEVERKY trénink zrušen

Středa 9.4. VEVERKY trénink zrušen

Pátek 11.4. JUNIORKY, PÁRY trénink zrušen

 

NÁHRADA 12.4. tělocvična ZŠ Resslova

9.00 – 10.00 Koťátka

10.00 – 11.00 Veverky

11.00 – 12.00 Juniorky

 

Píďalky v pátek trénují normálně na gymnáziu.

 V sobotu 22.3.2014 jsme se Terezka a já zúčastnili taneční soutěže pořádanou pod Svazem učitelů tance v Jičíně: " O cenu Rumcajse, Manky a Cipíska". Tančili jsme v kategorii Hobby Dospělí latina ve dvou kolech a nakonec jsme ze šesti párů obsadili krásné první místo.

Fotografie naleznete ve fotogalerii.

RB     

INFORMACE O SOUTĚŽI – O pohár starostky Hlinsko
PÁTEK 28.3. – PROSTOROVÉ ZKOUŠKY:

MFC HLINSKO:
16.00 – 16.20 – Koťátka – Psí hrátky
16.20 – 16.40 – Veverky – Because of you, Balada Boa
16.40 – 17.00 – Juniorky – Written into hearts
17.00 – 18.00 – Píďalky – Karlík a továrna na čokoládu
18.00 – 19.00 – Páry – trénink
 
SOBOTA - SOUTĚŽ

KDE                     MFC Hlinsko
SRAZ                   KOŤÁTKA – 9.00 hod.
                            VEVERKY – 9.00 hod.
                            ŽABIČKY (JUNIORKY) – 11.00 hod.
ZAČÁTEK                  10.00 hod. ZAČÁTEK SOUTĚŽE
                            KOŤÁTKA – tančí 10.00 hod., vyhlášení 10.30 hod.
                            VEVERKY – tančí 10.40 hod., vyhlášení 12.10 hod.
                            ŽABIČKY –  tančí 12.30, vyhlášení 14.50 hod.
 
  
INFORMACE O SOUTĚŽI – CDO – region – Hradec Králové

KDY                    neděle  30.3.2014
KDE                    ALDIS,  Eliščino nábřeží, Hradec Králové
DOPRAVA          auty
SRAZ                   VEVERKY – 7.20 hod. (7.45 prostorová zkouška)
                            ŽABIČKY (JUNIORKY) – 8.00 hod.
ZAČÁTEK                  9.00 hod. ZAČÁTEK SOUTĚŽE
                            VEVERKY – tančí 10.00 hod.
                            ŽABIČKY –  tančí 10.30 hod.
VYHLÁŠENÍ      12.00 všichni, pak odjezd domů
  
Děti a junioři z TS Ridenda se se svými trenéry letos poprvé zúčastnili prestižní soutěže Taneční skupina roku. Celá akce proběhla v sobotu 15. března, v Sokolovně Chrudim.

Emco Taneční skupina roku je velká tříkolová soutěž, které se účastní nejlepší týmy z České republiky. Tančí se ve všech tanečních stylech a jednotlivé kategorie jsou dále děleny dle výkonnosti. Celá soutěž je vedena jako jedna velká show, s energickou a velice soutěživou atmosférou. Celé soutěžní klání uváděl moderátor Evropy 2 - Ondra Vodný. Všichni vítězové obrdželi kromě medailí i zdravou snídani od Emca a v dalších kolech budou soutěžit o hodnotné ceny. Největší motivací pro všechny týmy je týdenní pobyt v New York City pro celý taneční team!
Kdo se tedy stane nejlepší taneční skupinou roku? To si musíme ještě chvíli počkat.

Zatím jsou naše úspěchy následující:

děti: Karlík a továrna na čokoládu - Art show - Agáta Trochová - 2. místo
děti: Because of you - Art - Lenka Douchová - 3.místo
junioři: Wrtten into hearts - Art - Martin Horák - 2. místo

V současnosti plánujeme účast na dalším kole této velké soutěže pouze s juniorskou choreografií, protože nás s dětmi čeká ještě řada dalších soutěží, včetně postupových, jako je Festival tanečního mládí a Dance life tour od CDO. Tyto soutěže patří k velmi nákladným položkám. Proto ve všech případech nemůžeme využít všech vybojovaných postupů.


Tanečníci z TS Ridendo využili příležitosti zatančit si na domácím parketě a zúčastnili se soutěže, kterou pořádal konkurenční klub - TKG Hlinsko a TŠ Gradus.
David Vašák s Nicol Mrkvičkovou soutěžili v kategorii junioři II ve skupině 19ti párů a zkončili na následujících pozicích: ve standardních tancích vytančili 10. příčku, v latině 11. a v kombinaci zkončili na 7.-9. místě.
Richard Boguaj s Terezou Šustrovou si zasoutěžili v kategorii dospělí latina, kde z celkového počtu 14ti párů vytančili zlaté medaile.


««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | »»»
 
© 2019, www.ridendo.cz, mash | xhtml 1.0, css valid