Fanklubové hry

26.10.2009

V neděli 25.10. se konaly první Fanklubové hry malých Žabiček. Původně to měla být již jednou odložená drakiáda, ale v pátek večer jsme se museli rozhodnout pro obecně schůdnější alternativu. Důvody byly hlavní asi dva. Jednak nám během týdne potvrdily účast jen dva rodinné týmy a také počasí dlouhodobě neodpovídalo představám o příjemném slunečném podzimu, s větříkem tak akorát. Já osobně jsem byl za to spíše rád, jelikož se ještě teď zdravotně vzpamatovávám z poslední podzimní projížďky na kole, kterou jsem vykonal před 14ti dny a ze které jsem se vrátil ve stavu mraženého filetu. Poslední šance pro drakiádu tak zhasla na narychlo svolané schůzce po pátečním tréninku, kde mnohem větší odezvu získal plán uspořádat bowlingové klání. Nejhlasitěší povykování radostí bylo samozřejmě jako vždy od těch nejmenších, i když ze stejného směru posléze následovaly dotazy, jako co to je bowling apod... :-) Vlastně jsem zaznamenal jen jednu zklamanou otužilou výjimku, že už mají hotového draka, ale snad není všem dnům konec..

Takže k vlastnímu klání. Žabího bowlingu se nakonec zúčastnilo krásných 11 rodinných týmů. Celé klání mělo tři kola, přičemž první hod :-) vždy prováděla žabička a druhý někdo z rodinných příslušníků. Kupodivu se žabičkám někdy až neuvěřitelně dařilo a při vzetí v úvahu poměru velikosti i hmotnosti bowlingové koule ku takové žabičce, jsme byli svědky famózních výkonů. Myslím, že se celá akce velmi vydařila a už se těšíme na tu příští! Fotky zatím jen v nevalné kvalitě díky špatně nastavenému foťáku, nedostatku světla a třesu mé ruky (zcela jistě dosud následek té projížďky na kole..), ale brzy jistě přijdou lepší fotografie z prověřených zdrojů a značkových fotoapárátů, takže nezoufejte.. (Hladíkovi, Pintovi hilfe bald wie möglich !!!)

Jinak nejdůležitější to není, ale nezajímavé určitě také ne, takže kdo že to vlastně vyhrál? Ale nejdřív bych chtěl aspoň z části narovnat jeden přehmat, který se mi přitom povedl. Určitě se vám již někdy stalo, že jste něco pečlivě plánovali a vše i dobře proběhlo, ale stále vám něco vrtalo hlavou, že jste na něco zapomněli.. Nikoloviv na Kevina, jako v té chronicky provařené a inteligenci snižující komedii, ale prostě chybička se vloudila. Po celou dobu klání a hned ve vedlejší dráze od té naší, jsem mohl sledovat neuvěřitelné výkony Nikči Mrkvičkové. Ostatně také obdržela speciální diplom bombarďáka za to, že dokázala 4x shodit všechny kuželky najednou. Při počítání výsledků na závěr se byl u mě podívat pan Mrkvička a ani vůbec neprotestoval, že jsou na předposledním místě. A to ještě nevěděl, že jsem je obral o 100bodů a že by měli být první.. ;-)au.. Takže jsme se s Terezkou dohodli na následujícím. První místa budou dvě a ostatní jak bylo a jak následuje: 1.místo - rodina Mrkvičkových (228b) a rodina Černých (od Nikolky) (223b), 2.místo - rodina Hladíkových (214b) a těsně 3.místo - rodina Pintových (213b). Mrkvičkovým a Nikče zvlášť ode mě velká omluva a v pátek se to pokusím trochu narovnat..
Závěrem - všechna umístění a všechny body se započítávají dál do dalších her, které budou následovat. Příští část seriálu fanklubových her se uskuteční v hlineckém bazénu v zimě o Vánočních prázdninách a už teď se moc a moc těšíme!

Všem gratulujeme a děkujeme za účast a společně strávený krásný den!
J&T

 
 
© 2020, www.ridendo.cz, mash | xhtml 1.0, css valid