04.01. 102. Fanklubové hry Žabiček

Tak a máme za sebou 2. Fanklubové hry. Tyto se odehrály nyní v krytém bazénu v Hlinsku. - Ve druhé větě jsem chtěl zrovna i napsat, kdy se tyto hry konaly. Mé prsty na klávesnici ovšem trochu zarazil fakt, že tentokráte píšu komentář ale opravdu s velkým spožděním. Už několikrát jsem byl okolnostmi (lenost, pohodlnost…) donucen vyvěsit komentář na net později, než jsem chtěl (měl). Ale ještě nikdy jsem neměl možnost napsat komentář k akci, která se konala již loňský rok. Všechno je jednou porvé.. Takže pro úplnost – loni, v pondělí 28.prosince v 9hod jsme slavnostně zahájili další Fanklubové hry v plaveckém bazénu. Hry skončily šťastně v 11hod – počet utopených 0, zraněných 0, těžce nastydlých 1 (já).

Na tak obšírný začátek jsem to vzal dost hopem, takže aspoň jak to probíhalo. Já to tedy vlastně ani moc nevím, protože jsem většinu času strávil v místnosti plavčíka zpracováváním časů a bodů do tabulek, ale něco málo jsem postřehl, takže.. V prvotním nadšení jsem připravil předem tabulky v excelu porůznu provázané vzorci, aby se vyloučila možnost, že první bude poslední, jak se tomu stalo minule, apod. Dokonce jsem nasimuloval i průběh soutěže, kdy některé týmy budou mít shodné časy na 0,0001 sec. a další voloviny. Ukázalo se, že to nebyla zas až tak zbytečná práce. Dále vznikl plán, že měřiči, organizovaní rozhodčími, budou dávat výsledky rozhodčím, organizovanými Terezkou, organizovanou mnou a všechno bude dokonale navazovat. To taky celkem vyšlo, i když sem tam nevyšel můj předpoklad, kdo koho bude organizovat.. Pak už jen zbýval ohlídat základní předpoklad – a to, aby Martin těsně před, či během disciplín, neměnil jejich pravidla. No, všechno vyjít nemůže, že jo.. Ale klaplo to.

Ještě jsem zapomněl napsat, že rodinné týmy byly tentokráte doplněny i o kočky z Cheerleaders. Takže se nám to začíná konečně trochu rozrůstat. Třetí hry zvažujeme možná ještě tuto zimu, ale to záleží na mnoha okolnostech. Na množství sněhu, chřipkové epidemii, stavu Coldrexu v mém nočním stolku apod.

A kdopak že nám to vyhrál? Na třetím místě se umístily Hitzgerovi s Agátou. Škoda, že nebyli předtím i na bowlingu, ve výsledném pořadí po dvou kolech by jim určitě slušela vyšší příčka. Druhé místo si odnesli a podruhé na bedně se ocitli Černí od Nikolky a Violky. Stabilně vysoké výkony tedy nepodávají jen na tanečním parketě! A na prvním místě se umístili - Pintovi. Jsem moc rád, že tento tým složený protentokrát z taťky, motýlka a Simby dokázal, že prostě na tu bednu opravdu patří.

Za 2.Fanklubové hry zatím vše a Lenko promiň – podařilo se mi ve fotogalerii smazat všechna fota, která jsi z bazénu vystavila – nějak jsem kýchnul a bylo to.. Velká omluva!..

Jirka D.

 
© 2020, www.ridendo.cz, mash | xhtml 1.0, css valid